KONST / Litografier / Färglitografi 13338121
nr 1333 8121
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 145/360. Motivet: 34x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:14:26
15/6 16:54:41
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson